15 Ocak

Battle of Polytopia Apk İndir - Hileli Kilitsiz Mod v2.0.32.4269

Battle of Polytopia Apk İndir - Hileli Kilitsiz Mod v2.0.32.4269

Sürüm:2.0.32.4269
Boyut55 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme15.01.2021


The Battle of Polytopia, haritayı kontrol etmek, düşman kabilelerle savaşmak, yeni topraklar keşfetmek ve yeni teknolojilerde ustalaşmak hakkında ödüllü benzersiz bir sıra tabanlı uygarlık strateji oyunudur. Bir kabilenin hükümdarı rolünü üstleniyorsunuz ve diğer kabilelerle sıra tabanlı bir strateji yarışmasında bir medeniyet inşa etmeye çalışıyorsunuz. Çevrimdışı olarak oynanabilir. Seyahat için mükemmel.

YENİLİKLER
* Çok oyunculu eşleştirme. (Tüm dünyadaki oyuncuları bulun)
* Ayna Maçları. (Aynı kabile ile rakiplerle tanışın)
* Çok Oyunculu Gerçek zamanlı görünüm.
* Yeni harita boyutu (masif).
* Yapılandırılabilir harita türleri.
* Yaratıcı Oyun modu. (Rakip olmasa bile istediğiniz herhangi bir şekilde ayarlayın)
* Oyuncu Avatarları.
* Oyunun Rusça çevirisi.

Milyonlarca oyuncuyla, bu oyun hızla mobil cihazlar için en popüler uygarlık tarzı strateji oyunlarından biri haline geldi ve şık kullanıcı arayüzü ve oyun oynamadaki büyük derinliği ile beğeni topladı.

ÖZELLİKLER:

* Ücretsiz sıra tabanlı uygarlık strateji oyunu.
* Tek ve çok oyunculu strateji.
* Çok oyunculu eşleştirme (Dünyanın her yerinden oyuncuları bulun)
* 4x (eXplore, eXpand, eXploit ve eXterminate)
* Keşif, strateji, çiftçilik, bina, savaş ve teknoloji araştırması.
* Üç oyun modu - Mükemmellik, Hakimiyet ve Yaratıcı
* Ayna Maçları (Aynı kabile ile rakiplerle tanışın)
* Eşsiz doğa, kültür ve oyun deneyimine sahip çok çeşitli farklı kabileler.
* Otomatik oluşturulan haritalar, her oyunu yeni bir deneyim haline getirir.
* Çevrimdışı oyun oynamaya izin ver.
* Dikey ve yatay modda oyun.
* Strateji çok oyunculu ve Geçiş ve Oyna.
* En iyi medeniyet kurucuları için en yüksek puanlara sahip lider kurulu.
* Gerçekten Sevimli düşük poli grafikler.

Medeniyetinizi yükseltmek için farklı kabileler arasından seçim yapın, her biri başlangıçtan itibaren bir teknolojiye sahip.

Güzel düşük poli sanatı ile klasik strateji 4X oyununa yeni bir bakış.

Medeniyetinizi yükseltmek için farklı kabileler arasından seçim yapın, her biri başlangıçtan itibaren bir teknolojiye sahip.

Her dönüşte düşünmeniz ve savaşmanız gereken bloklardan yapılmış otomatik olarak oluşturulmuş haritalardan oluşan destansı bir sıra tabanlı imparatorluk kurucusu. Her oyun, sınırsız tekrar değerine sahip yeni bir deneyim olacak.

Diğer 4X veya RTS uzun oyun maçlarından farklı olarak, The Battle of Polytopia, türe yönelik hareket halindeyken bir yaklaşıma sahiptir: savaşın son savaşının oldukça hızlı gerçekleşeceği derin bir strateji katmanı. Tek oyunculu modda, oyunun amacı ya 30 turda mümkün olan en yüksek puanı elde etmek (Mükemmellik) ya da tüm rakip güçleri yok etmektir (Hakimiyet). Çok oyunculu modda amaç, 10.000 puan puanına (Glory) ulaşan ilk kişi olmak veya savaşmak ve tüm rakip başkentleri fethetmektir (Might). İşe veya okula giderken her uygarlığa saldır ve yok et! Savaşı öğle yemeğinden önce bitirin! Fetihle kazanın veya zanaatla kazanın, hizipinizi herkesten daha fazla araştırın ve geliştirin veya her ikisinin bir karışımı.

Klanınızı küçük bir köyden güçlü bir krallığa götürün. Savaşçılara harcanacak gelir elde etmek, avantajlar sağlayan yeni yapılar inşa etmek veya hakimiyeti elde etmek için yeni teknolojiler araştırmak için çiftçilik, balıkçılık ve madencilik yaparak şehir nüfusunuzu büyütün.

Şehirlerinizi büyüdükçe seviyelendirmek size farklı seçenekler sunacaktır: bölge sınırlarınızı genişletmek, nüfusunu artırmak, daha fazla gelir elde etmek, duvarlar dikmek, bahçeler inşa etmek veya güçlü savaşçılar yetiştirmek. Dünyayı keşfedin, bu sıra tabanlı stratejik krallıkta sayısız kabile sizi bekliyor.

Yüksek seviyeli teknolojiler, birliklerinizi iyileştirebilecek ve diğer medeniyetleri fethedebilecek yeni birimlerin kilidini açacaktır. Hakimiyeti elde etmek için en iyi stratejiyi kullanın.

Eski bir uygarlığın kalıntıları haritada belirecek ve savaş birimlerinizi ve sivil yapılarınızı daha da geliştirmek için uygarlığınız veya teknolojileriniz için size daha fazla nüfus sağlayacak. Bundan sonra, doğru strateji uygarlığınızı en iyisi yapacaktır.

Battle of Polytopia
Hileli Kilitsiz Mod v2.0.32.4269