15 Ocak

Drag Racing Apk İndir - Para Hileli Mod v2.0.42

Drag Racing Apk İndir - Para Hileli Mod v2.0.42

Sürüm:2.0.42
Boyut51 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme15.01.2021


ÖZELLEŞTİRME:
CIAY Studio ve Sumo Fish'ten arkadaşlarımız tarafından tasarlanan benzersiz çıkartmaları ve logoları toplayın. Sevgili arabalarınızı yarış başyapıtlarına dönüştürün.
Hayal gücünüz sınır tanımıyor - kendi son teknoloji otomobil dış görünüm tasarımınızı yapmak için tüm özelleştirme seçeneklerini birleştirin.

SINIRSIZ DERİNLİK:
Düz bir çizgide yarışmanın kolay olduğunu mu düşünüyorsun? Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanızı ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın, Daha fazla eğlence için nitröz oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derine inin ve 10 seviyeli otomobil ve yarış kategorisi aracılığıyla değerli milisaniyelerden kurtulmak için vites oranlarını ayarlayın.

REKABETÇİ
ÇOK OYUNCULU: Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak en büyük zorluk "Çevrimiçi" bölümdedir. Arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya gidin, onları kendi arabalarını sürerken yenin veya gerçek zamanlı yarışmalarda aynı anda 9 oyuncuya karşı yarışın. Müzik alışverişi yapmak, strateji tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir takıma katılın.

Drag Racing
Para Hileli Mod v2.0.42