14 Ocak

Fallout Shelter Apk İndir - Para Hileli Mod v1.14.5

Fallout Shelter Apk İndir - Para Hileli Mod v1.14.5

Sürüm:1.14.5
Boyut269 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme14.01.2021


MÜKEMMEL KUTU İNŞA EDİN
Yeraltında daha parlak bir gelecek yaratın! 2,000 fitlik ana kayanın altındaki bir kazıları dönüştürmek için çeşitli modern odalar arasından seçim yapın Vault Life'ın tam resmi.

GELİŞEN BİR TOPLULUĞU DENETLEYİN
Sakinlerinizi tanıyın ve onları mutluluğa götürün . İdeal işlerini bulun ve gelişmelerini izleyin. Yeteneklerini geliştirmek için onlara kıyafet, silah ve eğitim sağlayın.

ÖZELLEŞTİRİN
Crafting ile değersiz çöpleri faydalı eşyalara dönüştürün! Berber dükkanındaki herhangi bir sakinin görünümünü özelleştirin.

PROSPER
İyi yönetilen bir Vault, çeşitli becerilere sahip çeşitli Sakinleri gerektirir. Yeni Sakinleri çekmek için bir Radyo Odası inşa edin. Veya kişisel yaşamlarında aktif bir rol üstlenin; çöpçatan oyna ve kıvılcımların uçuşunu izle!

ÇÖP TOPLUMU'YU KEŞFEDİN
Sakinleri, geride bırakılan patlamış yüzeyi keşfetmek ve macera, hayatta kalma ganimeti veya tarifsiz ölümler aramak için yerin üstüne gönderin. Yeni zırh ve silahlar bulun, deneyim kazanın ve Caps kazanın. Ama ölmelerine izin verme!

KABANIZI KORUYUN
Zaman zaman pastoral Mahzen yaşamı nükleer sonrası yaşamın tehlikeleri nedeniyle kesintiye uğrayabilir. Sakinlerinizi dışarıdan ve içeriden gelen tehditlere karşı korumaya hazırlayın.

Fallout Shelter
Para Hileli Mod v1.14.5