12 Ocak

Frostborn Apk İndir - v1.2.16.8922

Frostborn Apk İndir - v1.2.16.8922

Sürüm:1.2.16.8922
Boyut152 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme12.01.2021


Kendi üssünüzü ayarlayın, tanrıların gücünü kullanın ve arkadaşlarınızla ölüler ordusuyla savaşın. Sıfırdan yeni bir başkent inşa ederek eski ihtişamı Viking topraklarına geri getirin ve hazineler ve yeni savaşlar için keşfedilmemiş kıyılara gidin ve kendi Viking Krallığınızı inşa edin. Tüm bunlar ve daha fazlası sizi yeni çevrimiçi hayatta kalma RPG'si Frostborn'da bekliyor!

Dünya karanlığa daldı
Midgard'ın vahşi doğasında ölüler güpegündüz dolaşıyor. Nehirlerden gelen su boğazınızı yakıyor, Valkyries artık savaşta düşmüşleri Valhalla'ya götürmüyor ve ormanların ve boğazların gölgeleri arasında kötü bir şey saklanıyor. Tanrıça Hel tüm bunlardan sorumludur. Sadece 15 günde kara büyüsü ile bu toprakları lanetledi ve şimdi yaşayanların krallığını köleleştirmek istiyor!

Ölüm artık yok
Artık ölümle yüzleşmeyen kuzeyli savaşçıların ölümsüz, cesur Kont'susunuz. Şifacılar ve şamanlar omuz silkiyorlar ve bunun neden olduğunu anlamıyorlar. Ama Valhalla'ya giden yol kapalı olduğu için, yapacak tek bir şey kaldı - kendinizi silahlandırın ve karanlık yaratıkları Helheim'a geri gönderin!

Hiç kimse bir ada değildir
Frostborn, MMORPG unsurlarına sahip ortak bir hayatta kalma oyunudur: güçlü bir üs oluşturmak için diğer Vikinglerle birlikte çalışın, gölgeler arasında ve tanrıların tapınaklarında saklanan yaratıklarla yüzleşin ve baskınlar sırasında diğer oyuncularla savaşın ve sayısız yerde ve zindanlarda rastgele karşılaşmalar.

Berserk, büyücü veya suikastçı - seçim sizin
Size en uygun olan bir düzineden fazla RPG tarzı sınıf arasından seçim yapın. Ağır zırhları ve yüz yüze savaşları sever misiniz? Protector, Berserk veya Thrasher arasından seçim yapın! Mesafenizi korumayı ve düşmanlara uzaktan ok atmayı mı tercih ediyorsunuz? Pathfinder, Sharpshooter veya Hunter hizmetinizde! Yoksa gölgelerin arasına saklanıp arkadan bıçaklayanlardan mısınız? Bir Haydut,
Hırsız veya Suikastçı deneyin ! Ve dahası var!

Ne pahasına olursa olsun kazanın
Diğer oyuncularla ticaret yapın veya Midgard'ın vahşi doğasında onları pusuya düşürün ve suikast düzenleyin. Baskın sırasında başka bir aileyle barış yapın ve birbirinizi koruyun veya kaynaklar karşılığında güvenlerine ihanet edin ve sırlarını başkalarına açıklayın. Eski düzen artık yok, şimdi bunlar en güçlülerin hayatta kalacağı vahşi topraklar.

Valhalla'ya giden yolu sürün
Tanrıça Hel'in kara büyüsünün yarattığı karanlığı yenmek için ihtiyacınız olan her şeyi elde etmek için gerçek MMORPG'lerde bulunan zanaat sistemini kullanın. Güçlü duvarlar ve lezzetli yemekler, sihirli iksirler ve ölümcül tuzaklar, güçlü silahlar ve efsanevi zırh. Ve bu yeterli değilse - denizaşırı krallıklara baskın yapmak için kendi drakkarınızı inşa edin!

Kendi şehrinizi inşa edin
Güçlü duvarlar, geniş evler ve zanaatkar dükkanları - ve şehrinizin kapılarını ziyaretçilere açmak için yeniden inşa edilmesi ve iyileştirilmesi gereken tek şey bu değil. Ama uzun bir yolculuğa hazır olun - 15 günde iyi bir şehir inşa edilemez. Kara büyü tarafından yönetilen bir dünyada güneşte bir yer için savaşmak için diğer Vikingler ve şehrinizin sakinleriyle işbirliği yapın.

Yeraltında gün ışığı yok
MMORPG'lerin en iyi geleneklerindeki zindanlar olan tanrıların antik tapınaklarına gidin, gün ışığından korkan en güçlü ölü ve canavarlarla savaşın, efsanevi eserler edinin ve tanrıların neden bu dünyayı terk ettiğini öğrenin.

Frostborn
Orjinal Versiyon v1.2.16.8922