15 Ocak

Sniper Zombies Apk İndir - Para Hileli Mod v1.27.0

Sniper Zombies Apk İndir - Para Hileli Mod v1.27.0

Sürüm:1.27.0
Boyut133 MB
Android Sürümü5.0 +
Son Güncelleme15.01.2021


Bu sniper oyunu, seni zombi kıyametinin korkunç dünyasına atıyor. Bölgenizi ve insanları zombilerden korumanız gerekir. Her gün dünyadaki son gününüz olabilir, ihtiyacınız olanı yapın, kendinizi hedefleyin ve hatasız ölüleri avlayın.

Atış oyunları girişinde koru
Çöpçü takımı geri dönüyor ve bir sürü zombi tarafından takip ediliyor. Bazılarını yok etmeniz ve yoldaşlarımızı korumanız gerekir. Ölüler çok yaklaşıyor, insanları öldürmeden onları vur.

Keskin nişancı oyunları - Günlük görev
Her gün yeni bir sniper tüfeği deneyebilir ve farklı görevi tamamlayabilirsiniz. Şu güçlü silahlarla deli zombileri nasıl temizlediğini görelim. Bu zombi oyununda günlük görev için kazanılan ödüller çok değerli, onları her gün kazanma şansını kaçırmayın.

Atış oyunu - Ana görev
Güçlü keskin nişancı tüfeğinizle tüm zombileri ve suçu öldürün, müthiş silahlarınızı açmak veya yükseltmek ve her bölgedeki heyecan verici maceranın tadını çıkarmak için bir görevi tamamladığınızda ödülleri alın.

Ücretsiz Çevrimdışı Oyunlar
Bu keskin nişancı oyunu oynamanız gereken en iyi çevrimdışı oyun 2020. Hiçbir wifi gerekli, istediğiniz zaman zombi ateş edebilirsiniz. Bu Sniper Zombies - Çevrimdışı Oyunlar 2020, telefonunuz veya tabletiniz için harika bir zaman katil oyunu yapar. Ve bu zombi oyun çekim tamamen ücretsiz, 2020 yılında olağanüstü bir keskin nişancı oyunu.

Keskin nişancı oyun özellikleri:
- Çarpıcı gerçekçi 3D grafikler
- Bağımlılık zombi oyun çekim
- Güçlü silahlar - sniper tüfeği, av tüfeği ve daha fazlası. Müthiş silahların kilidini aç ve cephaneye yükselt
- Çok sayıda, sürükleyici ortamlar - büyük şehirden hapishaneye kadar farklı ölü bölgeleri keşfedin
- çevrimdışı oyunlar: Her yerde ve her zaman zombilere ateş eden bu keskin nişancı oyunu her zaman çevrimiçi olmanızı gerektirmez.
- En iyi zombi oyununda yüzlerce görev deneyimi

Hedefleriniz ölü zombiler ve rakibiniz. Hedefe nişan al ve ateş et! Tekrar almak için ikinci bir şansın yok. Nihai 3D keskin nişancı oyununda 1. sessiz suikastçı ol! Vur ve dünyayı kurtar!

Sniper Zombies
Para Hileli Mod v1.27.0