12 Ocak

Talking Tom Jetski 2 Apk İndir - Para Hileli Mod v1.5.2.454

Talking Tom Jetski 2 Apk İndir - Para Hileli Mod v1.5.2.454

Sürüm:1.5.2.454
Boyut79 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme12.01.2021


Konuşan Tom ve Arkadaşları ile jet ski yarıştırmaya hazır ol! Rakiplerinle kapışırken tropik adaları keşfet. Engelleri atlat ve tüm akçeleri topla! Kendi jet skinle müthiş hızlara ulaş ve mükemmel yazlık evi inşa et. Neyi bekliyorsun? Hadi başlayalım! YARIŞMAK EĞLENCELİDİR!

KONUŞAN TOM JETSKİ 2'NİN HEYECANININ TADINA VAR

BEŞ ÜCRETSİZ SÜRÜCÜNÜN ARASINDAN TERCİH YAP: Konuşan Tom, Konuşan Angela, Konuşan Hank, Konuşan Ben ve Konuşan Ginger. Tüm ekip burada ve yarışmaya hazır!
25 BENZERSİZ JET SKİYİ TOPLA: Hızlı ve öfkeli Kaplan Kızağı'ndan olağanüstü pembe renge sahip tekboynuzlu jet ski Düş Yolcusu'na... Kendi jet skini seç ve en iyi sürücü sen ol!
GÜÇLENDİRİCİ YÜKSELTMELERİ: Kazanmak için her şeyi yapan rakiplerin karşısında rekabet etmek için jet skini özel parçalarla özelleştir.
BEŞ FARKLI DÜNYADA YARIŞ: Angela'nın Tatil Köyü'nde, Ben'in Bilim Laboratuvarı'nda, Ginger'ın Kumdan Kalesi'nde, Hank'in Sörf Barakası'nda ve Tom'un Hazine Adası'nda yarışırken olağanüstü manzaraları gör.
SANDIKLAR KAZAN: Her zafer, sana gizemli ögelerle dolu bir sandık kazandırır. İstediğin ödülü alacak mısın?
KENDİ TATİL KÖYÜNÜ İNŞA ET: Yarıştan kazandığın parayı her karakter için eşsiz bir lüks yazlık ev inşa etmeye harca.
HERKES OYNAYABİLİR: Basit kontrol sistemi, her beceri seviyesinden oyuncunun bir jet ski yarışçısı olma heyecanını tatmasına olanak sağlar.

Konuşan Tom Jetski 2, yepyeni bir ücretsiz oyun. Ses getiren hit yarış oyunu Konuşan Tom Jetski'nin devam oyunu!

Talking Tom Jetski 2 
Para Hileli Mod v1.5.2.454