11 Ocak

The Sims FreePlay Apk İndir - Para Hileli Mod v5.57.2

The Sims FreePlay Apk İndir - Para Hileli Mod v5.57.2

Sürüm:5.57.2
Boyut22 MB
Android Sürümü4.1 +
Son Güncelleme11.01.2021


The Sims yaratıcılarından mobil cihazlarda eksiksiz bir Sims deneyimi geliyor! Sim topluluğunuzu genişletmek ve kendi tarzınız, kişilikleriniz ve hayallerinizle bütün bir kasaba yaratmak için SimTown'u büyütün! Simoleon kazanmak ve yol boyunca ödüller kazanmak için hedefleri tamamlayın. Sim'lerinizi mutlu tutun ve eğlenceli ve doyurucu bir hayat yaşamalarına yardımcı olurken gelişmelerini izleyin!

SİMÜLASYON OLANAKLARI
Baştan ayağa - ve tabandan tavana - Sim'lerinizin hayatlarının her yönünü özelleştirin! 34 Sim'in şık görünmesini sağlayın ve yüzme havuzları, çoklu katları ve inanılmaz dekoru ile rüya evlerini tasarlayıp inşa edin. Daha fazla Sims edindikçe ve bir aile kurdukça, Sim Town'ınızı bir evcil hayvan dükkanı, araba galerisi, alışveriş merkezi ve hatta özel bir villa plajıyla genişletin! Kendinizi ifade edin ve iç mimarınızı ve iç mimarınızı aynı anda serbest bırakarak kendi Sims hikayenizi anlatın. Yeni ilişkiler kurabileceğiniz ve arkadaşlarınızın iç tasarım becerilerini sizinkiyle karşılaştırabileceğiniz gerçek arkadaşlarınızın Sim Towns'unu ziyaret edin.

BAĞLI KALIN
Hayat birlikte daha güzel. İlişkilere başlayın, aşık olun, evlenin ve bir aile kurun. Hayat boyu arkadaş edin ve evcil hayvanlara bak. Havuz partileri düzenleyin ve dışarıda ızgara yapın ya da film gecesi için şöminenin yanında kucaklaşın. Bazı sorunların havasında mı? Sims anlaşamadığı zaman yaşanacak pek çok dram var. Gençlere karşı aptalca davranın, aile üyelerine kaba olun, hatta bir evlilik teklifine hayır deyin! Bebeklerden yaşlılara, mükemmel Sims hikayeniz hayat simülasyonunuzun her aşamasında gerçekleşebilir. Aşk ve arkadaşlıklar? Drama ve ayrılıklar? Seçim her zaman senindir.

TÜM ÇALIŞMA VE TÜM OYUN
Bir Sim'in çalışması gerek! Rüya gibi farklı kariyerlere başlayın ve hatta Polis Karakolu, Film Stüdyosu ve Hastanede Sims'in günlerini takip edin. Sim'leriniz işe ne kadar çok giderse, o kadar çok beceri öğrenir ve maaşlarını yükseltir, size ödüller verir ve onları başarıya giden bir yola sokar. Boş zamanlarında yemek pişirme, moda tasarımı, salsa dansı ve köpek yavrusu eğitimi gibi farklı hobiler seçin. Çocuklardan gençlere ve yetişkinlere ne kadar çok dahil olurlarsa o kadar mutlu olurlar. Sim'lerinizin sevdiği bir hayat yarattığınızda fırsatlar sınırsız!

The Sims FreePlay
Para Hileli Mod v5.57.2