11 Şubat

Ultimate Offroad Simulator Apk İndir - Para Hileli Mod v1.2.1

Ultimate Offroad Simulator Apk İndir - Para Hileli Mod v1.2.1

Sürüm:1.2.1
Boyut95 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme11.02.2021


Ultimate Offroad Simulator Apk İndir - Para Hileli Mod v1.2.1

2020'nin en iyi offroad SUV araba sürüş simülatörü oyunu, en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme, devasa açık dünya, bağımlılık yaratan oyun ve sonsuz eğlence ile birlikte geliyor!

★ GERÇEK SÜRÜŞ FİZİĞİ

Ultimate Offroad Simülatörü, gelişmiş araba sürüş fiziği motoru ile mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi araba sürüş simülatörü, en iyi sürüş fiziği ile birlikte gelir! Yarış arabalarından arazi SUV'larına kadar her tür aracın kendi fiziği var!

★ SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi arabanızı yaratın ve tarzınızı herkese gösterin! Sayısız vinilden araba parçalarına kadar, bu oyunla kendi hayalinizdeki arabayı yaratabilirsiniz. Hayal gücü tek sınırınız! Aşırı özelleştirme sizi bekliyor!

★ AÇIK DÜNYA HARİTASI

Devasa açık dünya haritası, aşırı araba sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere, Ultimate Car Driving Simulator, son derece ayrıntılı bir ortama sahip en büyük açık dünya haritası ile birlikte gelir. SUV'nizle sonsuz offroad alanında sürün ve mobil cihazınızda en gerçekçi offroad sürüş deneyimini yaşayın.

Ultimate Offroad Simulator
Para Hileli Mod v1.2.1