16 Ocak

Sushi Roll 3D Apk İndir - Para Hileli Mod v1.1.3

Sushi Roll 3D Apk İndir - Para Hileli Mod v1.1.3

Sürüm:1.1.3
Boyut71 MB
Android Sürümü5.0 +
Son Güncelleme16.01.2021


Sushi Roll 3D Apk İndir - Para Hileli Mod v1.1.3

Bu doyurucu yemek pişirme oyununda dilimleyin, doğrayın ve suşi başarısı için yuvarlanın. Ne kadar çok suşi yuvarlarsanız, müşterileriniz o kadar mutlu olur ve restoranınız o kadar çok para kazanır! 

ŞİMDİ PİŞİRİYORSUNUZ !

Her türlü Japon yemeği üzerinde bıçak becerilerinizi geliştirin. 🍣 Ancak yemek pişirme eğlencesi burada bitmiyor! Oyun deneyiminize tonlarca büyüleyici yeni mini oyun eklemek için ilerlerken yeni eylemlerin kilidini açmaya devam edebilirsiniz.

Çeşitli malzemelerle kaliteli yiyecekleri hızlı bir şekilde hazırlayarak müşterileri memnun edin ve çok sayıda beğeni ve büyük bir nakit bahşiş ile tepki vermelerini izleyin 🤑 - ya da kötü yapılmış yiyeceklere öfke. Suşi yaparken doğru malzemeleri aldığınızdan ve en lezzetli yemekleri sunmanın önündeki engellerden kaçındığınızdan emin olun. Dikkatli olun: hiçbir misafir çok fazla deniz yosunu ve çok az balık istemez - ya da daha kötüsü, suşi içinde raptiye ve küflü peynir! 😱🤢

SUSHI VE CHILL Oyunda

eğlenceli seviyeleri aşarken , gerçek hayatta endişelerinizi ortadan kaldıracaksınız ! Suşi şefinde ustalaşmak için çalışırken stres önleyici ASMR titreşimleri ile gözlerinizi ve kulaklarınızı ziyafet çekin. Büyüleyici grafikleri ve isteğe bağlı titreşimi ile bu rahatlatıcı oyun size suşi hayalini kurmanızı sağlayacak! 😴

OYUN ÖZELLİKLERİ:

★ Daha fazla para kazanmak ve yeni dolguların ve süslemelerin kilidini açmak için giderek artan zorlu seviyeleri geçin. Bu yemek ve restoran yönetimi oyunu saniyeler boyunca geri gelmenizi sağlayacak!

★ Yeni malzemeler, kesici aletler ve eylemler dahil olmak üzere daha iyi Sürpriz Kutu ödülleri 🎁 kazanmak için suşi becerilerinizi geliştirin. Oyununuzu özelleştirmek için daha fazla görünüm de kazanabilirsiniz!

★ Suşi yuvarlayın ve doğrayın, balıkları ölçekleyin ve dilimleyin, peynir rendeleyin, pirinç yapın, paket servis kutularında erişte tartın ve hiç eskimeyen farklı mini oyunlarda daha fazlasını yapın. 🍤🍚🍜

★ Balık, pirinç ve deniz yosununun klasik malzemeleriyle çalışın ve ilerledikçe acı biber, durian meyvesi ve havyar gibi özel malzemeler kazanın. Maki, sashimi, nigiri, erişte ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı türde yemekler yapmak için seçeneklerinizi birleştirin.

★ Dakika başına gelirinizi artırmak için restoranınızı yeni mobilya, yemek takımı, dekorasyon ve aksesuarlarla yükseltin. 🍽️ Ne kadar çok seviyeyi tamamlarsanız, doğramak için o kadar çok seçeneğiniz olur: neden sade eski bir bıçakla dilimleyin 🔪 balta ile kesmek 🪓 varken 🪓 elektrikli testere ile kemirmek?

★ Vahşi ve beklenmedik malzemelerle eğlenceli bonus seviyelerinde becerilerinizi test edin. Nakit, altın, mücevher, alet, bilgisayar çipi, bal peteği ve daha fazlası gibi eğlenceli nesnelerle suşi ve diğer yemekleri yaparak VIP misafirler için kırmızı halıyı açın. Elmaslar ve yakutlarla doldurmayı unutma!

★ Rahatlayın ve stres önleyici sesler, görseller ve lezzetli sanal ikramlarla bu ASMR oyununun tadını çıkarın. Suşinin bu kadar rahatlatıcı olabileceğini kim bilebilirdi?

★ Özel bonuslar ve yükseltmeler satın almak için oyun içi mağazaya göz atın.

★ Kullanıcı dostu ve öğrenmesi kolay arayüz, atlamayı ve yuvarlanmayı kolaylaştırır.

Başka hangi oyun size lezzetli suşi, ilgi çekici ve tatmin edici bir oyun, sakin bir ASMR atmosferi ve kendi restoranınızı işletme fırsatı sunabilir? Kendinizi bir ruloda bulduğunuzda, bu oyunu bırakamayacaksınız!

Sushi Roll 3D
Para Hileli Mod v1.1.3