29 Ocak

Evil Nun 2 Apk İndir - Ölümsüzlük Hileli Mod v0.9.7

Evil Nun 2 Apk İndir - Ölümsüzlük Hileli Mod v0.9.7

Sürüm:0.9.7
Boyut172 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme29.01.2021


Evil Nun geri döndü, ancak bu sefer Nun oyunları okulunda farklı bir korku seviyesine hazırlanın!

Kleperian'ın korku oyunlarının bir aşığı olduğunuzu zaten biliyoruz, bu yüzden hemen beklemeyi bırakın ve hayatınızda oynayabileceğiniz en iyi korku oyunlarından birini oynamaya başlayın. Büyük bir Evil Nun güncellemesinin tadını çıkarmak istediyseniz, bu artık kesinlikle yeni favori korku oyununuz olacak.

Korku oyunları 3D, perili ev oyunları, macera kaçış oyunları ve her tür korku oyununun büyük bir hayranısınız, ancak gerçekten beklediğiniz şey Nun oyununu tekrar oynamak. Duyduğun tüm korkutucu hikayelerden ve oynadığın tüm terör oyunlarından, bu korkunç büyükanneninki en kötüsü ve onu sevdiğinizi biliyoruz!

İşte bu yüzden Evil Nun'u şimdiye kadar yaptığımız en korkunç kaçış oyunlarından birinde geri getiriyoruz! Burada, Bay Meat gibi bir seri katille veya hatta Ice Scream, Rod'daki korkutucu dondurmacı adamla aynı düzeyde tehdit içeren tehlikelerle karşılaşacaksınız. En sevdiğiniz korku karakterlerinden birine tekrar "Merhaba komşu!" Deyin.

Tüm ücretsiz korkutucu oyunlardan Evil Nun 2, size en çok kabusu verecek olan oyun, herhangi bir korku hikayesinden daha fazla. Çocuklar için korku oyunları istiyorsanız, bu kesinlikle sizin oyununuz değil, çünkü oyunumuz bir korku kaçış odasının endişesini hissederken kesinlikle size iyi bakacaktır.

Evil Nun 2. bölüm kesinlikle inanılmaz bir terör deneyimi olacak, ancak aynı zamanda ürpertici oyunlar destanımızın başrolünde yer alan korkunç büyükanne Rahibe Madeline'in karanlık geçmişini de bilmenizi sağlayacak. Nun oyununu yenmeye çalışırken içinde sıkışıp kalacağınız farklı gerilim korku hikayelerinde hayatta kalmaya hazır olun.

Tüm korkutucu kaçış oyunlarımızda olduğu gibi, çocuklar için korkunç oyunlarda olduğu gibi kaçmak için ellerinizdeki her şeyi kullanmanız gerekecek:

-Gürültü yapmamaya dikkat edin! Ice Scream'de olduğu gibi, Madeline ve canavarları sizi kesinlikle duyacak.
- Rahibe korku oyun okulundaki tüm gizli yerleri, çok daha büyük ve düşündüğünüzden daha fazla oda ile keşfedin.
-En sevdiğiniz korku hikayeleri karakterleri gibi saklayın, hayatta kalmanın anahtarı bu!
-Bir rahibe korku oyunu çekiminde savaşmak için silah yaptığınızdan emin olun, bu oynayacağınız en kötü kötü oyunlardan biridir!
-Canavarlar okulu neredeyse perili bir ev yapacak, bu yüzden onlardan birini gördüğünüzde koşun. Bunu bir macera hatırla
kaçış!
-Diğer ürpertici oyunlarda bulamayacağınız tüm bulmacaları çözün.

Evil Nun 2
Ölümsüzlük Hileli Mod v0.9.7