17 Ocak

Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir - Para Hileli Mod 4.7

Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir - Para Hileli Mod 4.7

Sürüm:4.7
Boyut106 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme17.01.2021


Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir - Para Hileli Mod 4.7

2020 en iyi araba sürüş simülatörü oyunu en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme, büyük açık dünya, bağımlılık yapıcı oyun ve sonsuz eğlence ile geliyor!

★ GERÇEK SÜRÜŞ FİZİĞİ

Ultimate Car Driving Simulator, gelişmiş araba sürüş fiziği motoruyla mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi araba sürüş simülatörü en iyi sürüş fiziği ile birlikte gelir! Yarış arabalarından arazi SUV'larına kadar her türlü aracın kendi fiziği var!

★ SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi arabanı yarat ve tarzını herkese göster! Sayısız vinilden araba parçalarına, bu oyunla kendi rüya otomobilinizi yaratabilirsiniz. Hayal gücünüz tek sınırınız! Aşırı özelleştirme sizi bekliyor!

★ AÇIK DÜNYA HARİTASI

Büyük açık dünya haritası, aşırı araba sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere, Ultimate Araba Sürüş Simülatörü son derece ayrıntılı bir ortama sahip en büyük açık dünya haritası ile birlikte gelir. SUV'nizle sonsuz offroad alanına gidin ve mobil cihazlarda en gerçekçi offroad sürüş deneyimini yaşayın.

★ EN İYİ SES ETKİLERİ

Oyuncuya en güçlü hissi vermek için tüm sesler gerçek arabalardan kaydedilir. En güçlü yarış arabası sesinden yanan offroad motorlarına kadar, her otomobilin gerçek yarış arabalarından kaydedilmiş kendi özel sesi vardır!

★ EN İYİ GRAFİK

Gelişmiş grafik motoru sayesinde, Ultimate Simulator artık mobil cihazlarda gelmiş geçmiş en gerçekçi grafikleri ve en derin 3D'yi sunuyor. Aşırı arabalarınızı gerçeklikten ayırt etmekte zorlanacaksınız!

★ ÜLKE ARAÇLAR

Yarış arabaları, arazi araçları, SUV'lar, tuner arabaları, kas arabaları, 4WD kamyonlar ... En sevdiğiniz aracı seçin ve dev bir açık dünya haritasında yapmak istediğiniz her şeyi yapın!

Ultimate Car Driving Simulator
Para Hileli Mod 4.7