19 Şubat

Zombie Frontier 3 Apk İndir - Para Hileli Mod v2.36

Zombie Frontier 3 Apk İndir - Para Hileli Mod v2.36

Sürüm:2.36
Boyut82 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme19.02.2021


Zombie Frontier 3 Apk İndir - Para Hileli Mod v2.36

Tehlikeli bir aşı, insanları düşman zombiler dönüştüren güçlü bir virüs geliştirdi. Bu ölümcül virüs insanlar bir ölümcül ölüm tehlikesiyle karşı karşıya. İnsan hayatta kalanlar ölüme giden bir savaşta savaşmalı istila. Bu veba ve cehennem aksiyon oyunde kendinizi bir zombi avcı dönüştürün, sokaklarınızı savaş alanlarınız haline getirin ve bu Google Play’in tavsiye edilen çekim oyunundaki sayısız zorlu seviyeden ilerleyin!

Bu zombiler aksiyon FPS silah oyunları savaşında bir zombi vahiy dünyasının içinde kendinize meydan okuyun! Hayatta kalmak için savaşta bir kurtulan ve zombi kavga olarak silah tabanca shooter pompalı tüfek becerilerini eğitin: mühimmat ve silah cephanelik geliştirmek ve bu FPS zombi aksiyon kurtulan oyunu en iyi silahlar, tabanca ve tüfekler ile elit bir keskin nisancı avcı sı olarak zombi yüz!

Seçtiğiniz gibi bu aksiyon oyunu oyna ateş shooter, etmek ve zombileri öldür ve insan ırkını kurtar! Eğer hoşuna giderse atıcı FPS oyunlar, Zombie Frontier 3'ü seveceksiniz, zombiler oyunu Bu size en iyi atıcı FPS deneyimini sunuyor. Öyle ki, seni almak için koşarken onları hissedeceksin! kurtulan zombi istila için hayatta frontier!

Bu savaş aksiyon oyunu bir av tüfeği veya bir keskin nişancı tüfeği alabilecek hedef, zombileri öldür ve dünyayı kurtarabileceksiniz. Savaş alanına git ateş etmek zombiler ve seni almadan önce onları öldür! Eğer zombiler oyunu seviyorsanız, Zombie Frontier 3 te savaş alanı bu zombi veba hayatta kalmak için dünyaya yardım edebileceksiniz.

Zombie Frontier 3
Para Hileli Mod v2.36