21 Ocak

Okçular 2 Apk İndir - Para Hileli Mod v1.5.9

Okçular 2 Apk İndir - Para Hileli Mod v1.5.9

Sürüm:1.5.9
Boyut55 MB
Android Sürümü4.4 +
Son Güncelleme21.01.2021


Okçular 2-gündelik oyunlar arasında en iyisi. Gündelik oyun becerilerinizi göstermenin zamanı geldi! Efsanevi çöp adam yay ustası olarak oynayın. Rahat oyun kahramanınızı koruyun ve sizi yok edene kadar çöp adam düşmanlarını yayınızla yok edin. Eğer okçuluk oyunları hayranı iseniz, o zaman bu rahat oyun kesinlikle sizin için. Çöp adam savaşçıları listesinden kahramanınızı seçin ve iki oyuncu için rahat oyunumuzda onurunuzu koruyun
Çöp adam Savaşı zorlu bir gündelik oyun yapabilir, ancak korkmayın! Okçu çöp adamınız farklı silahların büyük bir cephaneliğine sahiptir: yaylar ve oklar, mızraklar, shurikens. Tüm silahları deneyin ve her çöp adam savaşında zafer kazanmak için en sevdiğiniz birini bulun. Okları vurun, para kazanın, çöp adamını yeni zırh, güçlü büyüler ile donatın ve rakipleri vurmak için savaşa gidin. Saldırı, ama iki oyuncu için bizim rahat oyunda savunma hakkında unutmayın!
Bu çöp adam dövüş oyununda da yeni toprakları keşfedebilir ve farklı düşmanlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir düşmanla tanışmak oldukça zor olabilir! Boş çöp adamınızı ve gündelik oyun becerilerinizi keşfedin ve bu eğlenceli ve heyecan verici gündelik oyunla rakiplerinizin zayıflıklarını bulun. Yeşil alanlarda savaşın, Orkların ormanlarında düşmanlarınıza meydan okuyun, lav topraklarında rahat oyun savunma becerilerinizi geliştirin ve çok daha fazlası!

İçinizdeki okçu meydan! Leaderboard'unuz gündelik oyunumuzda Amacınız mı? Hadi archer, ateş etmek senin gücün! Gündelik oyun okçuluk şampiyonu ol! Eğer Çöp Adam Oyunları ve savaşta profesyonel olduğunuzu düşünüyorsanız, bu rahat oyunun patronlarıyla yüzleşmek zorunda kalana kadar bekleyin! Çöp adam oyunlarından öğrendiğiniz tüm gizli Hileleri kullanın ve düşene kadar savaşın! Gündelik oyun başarılarınızı tüm dünyayla paylaşmayı unutmayın

Hey, kahraman, kendini çöp adam okçularından, vikinglerden, orklardan ve tehlikeli patronlardan koru. Düşmanlar size mızrak ve ok atacak! Okçular 2'de çöp adam ordusunu yok etmek için yayınızı kullanın. Hedefleri iyi hedefleyin ve ateş edin! Her okçuluk savaşında kesin olun. Şimdi rahat oyunlarınıza ve okçuluk becerilerinize hakim olmanın zamanı geldi!
Yeni ve heyecan verici bir yay ve ok oyunu arıyorsanız, şimdi rahat oyun ve okçuluk becerilerinize hakim olmanın zamanı geldi!

Okçular 2
Para Hileli Mod v1.5.9